Tahmin döneminde buz çözme faaliyetlerindeki artan talep ve toz kontrolü nedeniyle küresel kalsiyum klorür pazar büyüklüğünün ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından “ Kalsiyum Klorür Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır . Piyasa, düşük maliyetli kalsiyum iyonu kaynağı ve atık su arıtma için pH düzenlemeleri nedeniyle ürünün atık su arıtımında yaygın olarak kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Atık su arıtma talebi arttıkça, kimyasalın tarım ve atık arıtma endüstrilerinde uygulanmasında önemli bir artışa tanık olunmaktadır.

Segmentler-

Dereceye göre pazar, gıda sınıfı, farmasötik sınıf, tarımsal sınıf ve endüstriyel sınıfa ayrılmıştır. Uygulama bazında pazar, buz çözme ve toz kontrolü, sondaj sıvıları, tarım, sağlık, inşaat, yiyecek ve içecek ve diğer uygulamalara ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/calcium-chloride-market-104301

 

Rapor Neler Sunar?

Rapor, itici güçler, kısıtlamalar, pazar zorlukları, fırsatlar, etkileyen faktörler ve eğilimler gibi dünya çapındaki pazar dinamiklerini derinlemesine anlamak için incelemektedir. Araştırma, temel tip, uygulama ve coğrafi bölümlerin derinlemesine incelendiği bölümsel analizi içerir. Pazar araştırması raporu ayrıca, pazarda yıllar boyunca meydana gelen önemli endüstri olayları hakkında bilgi içerir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Gıda Sektöründe Artan Talep

Gıda işleme endüstrisindeki artan talebin, tahmin döneminde küresel kalsiyum klorür pazarının büyümesini artırması bekleniyor. Gıda işleme endüstrisinde gıda koruyucu olarak klorürün artan kullanımının pazarın büyümesini hızlandıracağı tahmin edilmektedir. Ayrıca gıda endüstrisinde peynir yapımında, bira yapımında, etin yumuşatılmasında, konserve sebze ve meyvelerin sıkılaştırılmasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Artan dünya nüfusu, artan tüketici gelir seviyeleri ile birleştiğinde, gıda işletmelerini daha da ileriye götürerek tahmin döneminde satışları artırıyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Kuzey Amerika Hakim Kalacak; Büyümeyi Desteklemek İçin Sondaj Sıvıları Talebi

Kuzey Amerika’nın tahmin döneminde en büyük küresel kalsiyum klorür pazar payına sahip olması bekleniyor. Buz çözücü olarak kullanılan ürün, sert soğuk hava koşullarından dolayı bölgede yoğun talep görmektedir. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde sondaj sıvılarının üretiminde artan kullanımın bölgesel büyümeye yol açması muhtemeldir.

Asya Pasifik’in pazarda önemli bir konuma sahip olması bekleniyor. Bu, birkaç son kullanım endüstrisinden artan talepten kaynaklanmaktadır. Ayrıca, altyapı inşaatına yönelik daha yüksek hükümet harcamalarının önümüzdeki birkaç yıl içinde pazar büyümesini yönlendirmesi bekleniyor.

 

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/calcium-chloride-market-104301

 

Rapor Amacı ve Kapsamı:

 • Raporda, coğrafi kapsam, segmentasyon ve kilit oyuncuların finansal performansına dayalı olarak pazara genel bir bakış sunulmaktadır.
 • Rapor, tahmin döneminin sonuna kadar tahmini pazar büyüklüğünü sunar. Ayrıca, raporda tarihsel ve güncel pazar büyüklüğü de incelenmektedir.
 • Çeşitli göstergelere dayalı olarak, verilen tahmin dönemi için Yıllık büyüme (%) ve bileşik yıllık büyüme oranı (CAGR) sunulmaktadır.
 • Rapor, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Avrupa’da sektördeki mevcut eğilimleri ve pazarın gelecekteki kapsamını sunmaktadır.
 • Pazarın büyümesini hızlandıran çeşitli parametreler araştırma raporuna dahil edilmiştir.
 • Rapor, tahmin süresi boyunca pazarın büyüme oranını, pazar büyüklüğünü ve değerlemesini analiz eder.

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Gelişmiş Ürünler Sunmak İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanacak

İmalat şirketleri, daha yüksek ileri entegrasyon seviyeleri nedeniyle değer zinciri üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Bu imalat işletmelerinin tamamı, çeşitli uygulamalarda kullanılan hem hammadde hem de bitmiş ürünler üretmektedir. Sektörün sermaye yoğun yapısı ve mevcut firmaların geniş dağıtım ağı, yeni rakip tehdidini en aza indirmektedir.

Sanayi Geliştirme-

 • Mart 2020: Junction Capital Partners, kalsiyum klorür çözeltileri dağıtan Wilkinson Chemical, LLC’yi satın aldığını duyurdu. Şirket, American Society for Testing and Materials (ASTM) tarafından belirtilen sıvı kalsiyum klorürün sevkiyatına başlamayı planlıyor.

Kalsiyum Klorür Küresel Pazarında Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • Sameer Kimyasalları
 • Sitara Kimya Sanayii Ltd.
 • Nedmag Endüstrileri
 • koğuş kimyasal
 • Kaplan Kalsiyum Hizmetleri

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/calcium-chloride-market-104301

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter