Küresel kişisel koruyucu ekipman (KKD) pazarı, ABD’de faaliyet gösteren üreticilerin çevreyi daha temiz, daha güvenli ve daha yeşil hale getirmek için gösterdiği sürekli çabalardan ivme kazanmaya hazırlanıyor. Birçok eldiven üreticisi, mevcut makineleri geliştirerek veya yenilerini geliştirerek enerji tüketimini azaltmaya çalışıyor. Örneğin Nisan 2020’de Mallcom (India) Limited, özellikle tıp endüstrisi için geri dönüştürülebilir ve tek kullanımlık yüz maskesine ek olarak yeni galoşları ve KKD tulumlarını tanıtma planını duyurdu. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Kişisel Koruyucu Ekipman (KKD) Pazarı, 2021-2028” başlıklı yeni bir raporda verilmektedir. Rapora göre, KKD pazar büyüklüğü 2020’de 128.675.1 milyon ABD Doları idi ve tahmin döneminde %7,6’lık bir CAGR sergileyerek 2028 yılına kadar 231.630,4 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/personal-protective-equipment-ppe-market-102015

 

Segmentler-

Güvenlik Ayakkabıları ve Kulaklıklara Yönelik Yüksek Talep Tarafından Stoklanan Üretim Segmenti

Ürüne göre pazar, baş koruması, işitme koruması, göz yüz koruması, koruyucu giysi, koruyucu ayakkabı, solunum koruması, el koruması, düşme koruması ve diğerleri olarak kategorilere ayrılmıştır. Nihai kullanım endüstrisine göre, imalat, inşaat, petrol ve gaz, kimya, gıda, ilaç, ulaşım ve diğerlerine bölünmüştür. Bunların arasında, imalat segmenti 2020’de en büyük kişisel koruyucu ekipman pazar payını oluşturdu. Bu, işçilerden ve işverenlerden gelen kulak tıkaçları, koruyucu ayakkabılar ve eldivenlere yönelik artan talebe atfedilebilir, çünkü bunlar onları yangınlardan, ısı yanıklarından ve ısı yanıklarından korur. elektrik şoku.

Rapor Kapsamı-

Aşağıdan yukarıya ve yukarıdan aşağıya yaklaşımlara dayalı veri nirengi içeren benzersiz bir araştırma metodolojisi izliyoruz. Ayrıca, öngörülen pazar rakamlarını doğrulamak için kapsamlı birincil araştırmalar yürütürüz. Ülke, bölge ve küresel düzeyde çok sayıda kesimin payını tahmin etmek için kullanılan bilgiler, paydaşlarla yapılan görüşmeler yoluyla toplanmaktadır. Sektör dergilerinden, SEC dosyalarından, ücretli veritabanlarından ve diğer özgün kaynaklardan veri elde ederiz. Rapor, pazarın itici güçleri, fırsatları, kısıtlamaları, eğilimleri ve dinamikleri gibi ayrıntıları içerir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Artırmak için Dünya Çapında Artan İşyeri Tehlikeleri Vakaları

Özellikle Hindistan, Çin ve ABD’de devam eden ve planlanan inşaat ve altyapı projelerinin artan sayısının yakın gelecekte kişisel koruyucu ekipman pazarının büyümesini desteklemesi bekleniyor. Mesleki Güvenlik ve Sağlık İdaresi’ne (OSHA) göre, 2019’da yaklaşık 5.333 işçi iş başında öldü. Ayrıca, aynı yıl içinde her gün ortalama 15 ölüm gerçekleşti. Bu nedenle, inşaat işçilerine koruyucu ayakkabılar veya kaymaya veya delinmeye dayanıklı tabanlı botlar sağlama ihtiyacı hızla artacaktır. Aynı zamanda, çeşitli ülkelerin düzenleyici kurumları, çalışanları düşmelere, elektrik çarpmasına, hendek oyuklarına ve toksik maddelere karşı korumak için katı normlar uygulamaktadır. Ancak, işyeri tehlikelerinin farkında olunmaması bu ekipmanlara olan talebi engelleyebilir.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/personal-protective-equipment-ppe-market-102015

 

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika’nın Hakimiyetine Yardımcı Olmak İçin Sağlık Sektöründe Artan Harcama

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika 2020’de gelir açısından 42,805,7 milyon ABD doları kazandı ve muhtemelen ön planda kalmaya devam edecek. Sağlık ve tıp sektörlerinde artan hükümet harcamalarının büyümeyi yönlendirmesi bekleniyor. Ayrıca, önemli iş güvenliği önlemleri konusunda üreticilerin ve işçilerin artan farkındalığı, büyümeye yardımcı olacak şekilde ayarlanmıştır.

Avrupa’da, AB Yönergesi 2016/425 gibi uygun hükümet normları nedeniyle pazar önümüzdeki yıllarda ikinci konumda kalacaktır. Yönetmelik, Avrupa pazarında mevcut olan KKD’nin kalite standartlarını sağlamayı amaçlamaktadır. Asya Pasifik ise Çin, Vietnam ve Hindistan’daki hızlı sanayileşmenin desteklediği önemli bir büyüme sergileyecek gibi görünüyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular, COVID-19 Ortasında Yüksek Talebi Karşılamak için Üretim Kapasitelerini Genişletmeyi Amaçlıyor

Kişisel koruyucu ekipman için küresel pazar, şu anda dünya çapındaki müşterilerden gelen artan talebe ayak uydurmaya çalışan çok sayıda üreticiye ev sahipliği yapmaktadır. COVID-19’un patlak vermesi, ön saflardaki çalışanların bulaşmayı önlemek için koruyucu giysi ve teçhizat giymelerini zorunlu hale getirdi. Bu nedenle, bu üreticilerin çoğu üretim kapasitelerini genişletiyor. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden biri yer almaktadır:

 • Mart 2020 : Honeywell, COVID-19 salgını sırasında artan maske talebini karşılamak için ABD’de N95 maske üretimini hızlandırmayı planlıyor. Şirket, Rhode Island’da bulunan bir fabrikada üretim faaliyetlerini genişletmek istiyor.

Piyasada bulunan tanınmış kişisel koruyucu ekipman üreticilerinin bir listesi:

 • 3M (Minnesota, ABD)
 • Ansell Ltd. (Richmond, Avustralya)
 • DuPont (Delaware, ABD)
 • Mallcom (Hindistan) Limited (Kolkata, Hindistan)
 • Honeywell International, Inc. (Kuzey Karolina, ABD)
 • Alpha ProTech (Markham, Kanada)
 • Avon Koruması (Maryland, ABD)
 • COFRA Srl (Barletta Andria Trani, İtalya)
 • Uvex Grubu (Fuerth, Almanya)
 • MSA (Pensilvanya, ABD)
 • Radians, Inc. (Tennessee, ABD)
 • TEIJIN LIMITED (Tokyo, Japonya)
 • TenCate Kumaşlar (Nijverdal, Hollanda)
 • Towa Şirketi (Kyoto, Japonya)
 • Supermax Corporation Berhad (Kuala Lumpur, Malezya)
 • MCR Güvenliği (Tennessee, ABD)
 • Lakeland Inc. (New York, ABD)
 • L. Gore & Associates, Inc. (Delaware, ABD)
 • Bullard (Kentucky, ABD)
 • Diğer Önemli Oyuncular

İlgili Haberleri Okuyun:

Metal Elyaf Pazar Büyüklüğü

Metal Elyaf Pazar Payı

Metal Elyaf Pazar Büyümesi

Metal Elyaf Pazar Tahmini

Metal Elyaf Pazar Analizi

Metal Elyaf Pazar Fırsatları

Metal Elyaf Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter