Fortune Business Insights™  , “ Laminat Parke Pazarı, 2022-2029” başlıklı raporunda, küresel laminat parke pazarının büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda dünya genelinde artan konut sayısı nedeniyle dinamik bir büyüme  yaşayacağını belirtiyor.

Yıllar geçtikçe, çeşitli ülkelerin hükümetlerinin inşaat endüstrisinin gelişimi için üstlendikleri artan girişimler nedeniyle dünya genelinde konut ve ticari binaların sayısında hızlı bir artış oldu. Bu, tahmin süresi boyunca bu pazarın büyümesini teşvik etmesi öngörülen çeşitli bölgelerde laminat parke için yüksek bir taleple sonuçlandı.

Ancak, fiyattaki değişimin ve hammaddelerin mevcudiyetinin bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin edilmektedir.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/laminate-flooring-market-104891

COVID-19 Etkisi:

COVID-19 pandemisi nedeniyle dünya genelinde sektörlerin çoğunun kapanmasıyla birlikte, çeşitli bölgelerde laminat parke talebinde bir düşüş yaşandı ve bunun bu pazarın büyümesi üzerinde olumsuz bir etkisi olması bekleniyor. 

Pazar Segmentasyonu:

Bu pazar, tip bazında yüksek yoğunluklu sunta laminat parke ve orta yoğunluklu sunta laminat parke olarak sınıflandırılır. Uygulamaya bağlı olarak, pazar konut, ticari ve endüstriyel olarak ayrılmıştır. Coğrafya açısından, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da toplanmıştır.

Öne Çıkanlar/Özet:

Rapor, her bir pazar segmentinin kapsamlı bir değerlendirmesini sunar ve ayrıca pazar sürücülerinin, eğilimlerin, fırsatların ve engellerin derinlemesine bir analizini sunar. Ayrıca rapor, piyasayı etkileyen bölgesel gelişmelerin ayrıntılı bir incelemesinin yanı sıra en iyi piyasa oyuncularının ve kilit stratejilerinin kapsamlı bir değerlendirmesini içerir.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Dünya genelinde Piyasayı Artıracak Artan Otel ve Kafe Sayısı

Dünya çapında artan sayıda otel, kafe ve tiyatro ile birlikte, uygun maliyetli ve otel veya kafelerin iç mekanlarına çekici bir görünüm sağlayabilecek laminat parke talebi artmaktadır. Ayrıca laminat parke daha az bakım gerektirir ve ayrıca yoğun trafiğe dayanma kabiliyetine sahiptir. Bu nedenle, bu pazarın çeşitli bölgelerde büyümesinden sorumlu olan önemli bir faktördür.

Bölgesel Görüşler:

Asya Pasifik Pazar Büyümesini Artırmak İçin Artan Kentleşme Oranı

Asya Pasifik bölgesinin, Hindistan, Çin, Japonya ve diğerleri gibi ülkelerde artan şehirleşme oranı ve büyüyen inşaat sektörü nedeniyle laminat parke pazar payında önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor.

İngiltere, Almanya, Fransa ve diğerleri gibi ülkelerde artan laminat parke imalat şirketleri nedeniyle Avrupa’nın bu pazarda istikrarlı bir şekilde büyümesi bekleniyor.

Satın Almadan Önce Bilgi Alın:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/laminate-flooring-market-104891

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Canlandırmak için Kilit Oyuncular Tarafından Artan Yatırımlar

Laminat parke pazarının önde gelen firmaları, inşaat sektöründen bu tür parkelere olan yüksek talep nedeniyle laminat parke üretimine yönelik yatırımlarını artırmaya odaklanıyor. Bu, kilit şirketler arasında ürün portföylerini genişletmelerine ve pazar ayak izlerini genişletmelerine yardımcı olacak artan rekabetle sonuçlandı.

Sanayi Geliştirme:

Ocak 2018 : Tarkett, Lüks Vinil Karo üretim kapasitesini Avrupa ve Kuzey Amerika’da genişletmek için 85,9 milyon ABD doları yatırım yaptı. Bu yatırım, bu bölgelerde artan modüler vinil döşeme talebini karşılamak için yapılmıştır.

Laminat Parke Pazar Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

Tarkett SA, Mohawk Industries Inc., Shaw Industries Group Inc. Armstrong Flooring Inc., Beaulieu International Group.

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları