Fortune Business Insights™ , “ Mineral Yün Akustik Levha Pazarı, 2021 ” başlıklı raporunda, küresel mineral yün akustik levha pazar büyüklüğünün, dünya genelinde artan konut ve ticari bina sayısı nedeniyle önümüzdeki yıllarda dinamik bir büyüme yaşayacağı öngörülmektedir. -2028 ”.

Mineral yün, verimliliği ve güvenliği artırmak için esas olarak endüstriyel fırınların yalıtımı ve astarlanması için kullanılır. Akustik mineral yün, konut ve ticari binalarda ısı ve yangın yalıtımı sağlamak için kullanılabilir. Bu nedenle, çeşitli bölgelerde artan sayıda konut ve ticari binaların bu pazarın büyümesini sağlayacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca akustik mineral yün, duvarlardan ve boşluk bölmelerinden gelen sesi engellemeye yardımcı olur. Ayrıca, bu yün türü mükemmel ateşe dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Bunlar, bu pazarın büyümesinden sorumlu olan önemli faktörlerdir.

Ancak, konut son kullanıcıları arasındaki anlayış eksikliğinin bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin ediliyor.

COVID-19 Etkisi:

COVID-19 salgını nedeniyle dünya çapında artan karantina kısıtlamaları, birçok bölgede inşaat faaliyetlerinin çoğunun durmasına neden oldu. Dolayısıyla bu salgın, mineral yün akustik levha pazarını da etkileyerek farklı bölgelerdeki üreticiler için zorluklar yarattı.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/mineral-wool-acoustic-board-market-104223

Pazar Segmentasyonu:

Türüne göre bu pazar taş yünü ve cüruf yünü olarak ikiye ayrılmaktadır. Uygulamaya göre, pazar eğlence odası, otel, toplantı odası, bina ve inşaat, endüstriyel ve diğerlerine ayrılmıştır. Coğrafyaya göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

 

Öne Çıkanlar/Özet:

Rapor, piyasayı yönlendiren çeşitli faktörler ve eğilimler hakkında birincil, ikincil ve üçüncül kaynaklara dayalı bütünsel araştırmalar sunar. Bu rapor aynı zamanda kilit piyasa oyuncuları ve onların baskın büyüme stratejileri hakkında kapsamlı bir anlayış içermektedir. Bununla birlikte, rapor pazarın nüanslı bir segmentasyonunu ve her bir segmentin kapsamlı bir analizini sunar. Son olarak rapor, piyasanın gelecekteki görünümünü şekillendiren bölgesel gelişmelere ilişkin geniş tabanlı bir çalışmayı paylaşıyor.

 

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Piyasayı Canlandırmak İçin İnşaat Sektöründe Artan Yatırımlar

Dünya nüfusunun çoğunluğunun artan harcanabilir geliri, özellikle Hindistan, Çin ve diğerleri gibi ülkelerde inşaat sektörüne yapılan yatırımların artmasına neden olmuştur. Bu, bu pazarın çeşitli bölgelerde büyümesi için olumlu bir etki yarattı. Ayrıca, gelişmekte olan ülkelerdeki hızlı sanayileşme ve artan sayıda mineral yün üretim şirketinin bu pazarın büyümesini hızlandıracağı tahmin edilmektedir.

 

Bölgesel Görüşler:

Asya Pasifik Pazar Büyümesini Artırmak için Halkın Artan Harcanabilir Geliri

Asya Pasifik bölgesinin, bu bölgedeki insanların artan harcanabilir geliri nedeniyle mineral yün akustik levha pazarında önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Ayrıca, düşük üretim maliyeti, Hindistan, Çin ve Japonya gibi ülkelerde işleme tesislerini kuran şirketlerin sayısının artmasına neden oldu.

ABD ve Kanada gibi ülkelerde insanların artan harcamaları nedeniyle Kuzey Amerika bölgesinin bu pazarda hızla büyümesi bekleniyor.

 

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Artırmak için Kilit Oyuncular Arasında Stratejik İşbirlikleri

Mineral yün akustik levha pazarının önde gelen şirketleri, mineral yünü üretim kapasitelerini artırmak için küçük ölçekli ve büyük ölçekli endüstrilerle stratejik ittifaklara odaklanmaktadır. Bu, kilit şirketlerin iş alanlarını genişletmelerine ve pazar ayak izlerini güçlendirmelerine yardımcı olacaktır.

Sanayi Geliştirme:

Mayıs 2017: Önde gelen bir mineral yün üretim şirketi olan Rockwool International, Kuzey Amerika’daki yeni akustik tavan ürünleri tesisinin açılışını onayladı. Bu şirket, kendini dünya çapında artan ses emilimi talebini karşılamak için Rockfon projesini geliştirmeye adamıştır.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/mineral-wool-acoustic-board-market-104223

Mineral Yün Akustik Kurulu Pazar Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Polyglass SPA
  • BuzziSpace
  • Bitti
  • Avrupa akustik
  • Dört Tasarım
  • Hera tasarımı
  • Weiss
  • Celenit
  • Lindab

İlgili Mesajlar:

bipolarjungle.mn.co/posts/27264526

careero.mn.co/posts/27264533

cigarbook.mn.co/posts/27264534

diecast64.mn.co/posts/27264537

janjaonline.mn.co/posts/27264540

fromfostercaretoceo.mn.co/posts/27264542

lead-pellet-music-society.mn.co/posts/27264543

 

İlgili Mesajlar:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar