Küresel PP sentetik kağıt pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda çarpıcı bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Ürünün yüksek dayanıklılık, su direnci, yağ ve ısı direnci vb. gibi olağanüstü özellikleri, yiyecek ve içecek, ilaç vb. gibi çeşitli son kullanım endüstrilerinde ürün uygulamasını yönlendirir. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi şurada sunmuştur. “PP Sentetik Kağıt Pazarı, 2021-2028” başlıklı yaklaşan bir rapor .

Paketleme ve etiketlemede uygulama için artan ürün talebi, muhtemelen ana büyüme itici güçtür. PP sentetik kağıdın gıda, otel banyo malzemeleri vb. ambalajlarında artan uygulaması, talebe önemli ölçüde katkıda bulunur ve pazar büyümesini yönlendirir.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/pp-synthetic-paper-market-104233

 

Segmentasyon-

Tür bazında pazar, su geçirmez olmayan PP sentetik kağıt ve PP sentetik kağıt olarak ikiye ayrılır. Uygulama temelinde pazar, etiketler, kağıt torbalar ve baskı olarak üçe ayrılır. Coğrafi olarak, pazar Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılmıştır.

Rapor Kapsamı-

 • Rapor, beklenen pazarın bütünsel bir değerlendirmesini sunar.
 • Rapor, farklı pazar segmentleri hakkında hayati bilgiler sağlar; tür, uygulama vb.
 • Rapor, sürücüler, tehditler, fırsatlar, pazara yeni girenler vb. hakkında önemli bilgiler sağlar.
 • Rapor, piyasanın düzenleyici senaryolarına ilişkin içgörüler sağlar.
 • Rapor, COVID-19 pandemisinin etkisini analiz ediyor ve gelecekteki büyüme için stratejiler öneriyor.

 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazar Büyümesini Artırmak İçin Artan Tüketici Bilinci

Ürün su, toz ve yırtılma direnci gibi mükemmel özelliklere sahiptir. Bu özellikler, yiyecek ve içecek, tekstil ve kozmetik endüstrilerinde ambalajlama ve etiketlemede ürün uygulamasını artırmaktadır. Artan çevresel kaygılar nedeniyle artan ürün penetrasyonu ve çevre dostu ambalajlara yönelik artan talebin, küresel PP sentetik kağıt pazarının büyümesini sağlaması muhtemeldir.

Genişleyen e-ticaret endüstrisi, tüketici ürünlerinin etiketlenmesi ve paketlenmesi talebini artırıyor. E-ticaret endüstrisi tarafından artan ürün uygulamasının pazar büyümesini tamamlaması bekleniyor.

Ek olarak, sentetik kağıdın sıradan doğal kağıt üzerindeki faydalarına ilişkin artan farkındalığın önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini hızlandırması muhtemeldir.

Afiş, poster ve diğer fotoğraf baskılarına yönelik artan ürün talebinin pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Ancak, arz yetersizliği nedeniyle artan pazar rekabetinin pazar büyümesini engellemesi bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/pp-synthetic-paper-market-104233

 

Bölgesel Görüşler-

Asya Pasifik, Artan Ürün Penetrasyonundan Dolayı En Büyük Payı Tutacak

Asya Pasifik, küresel PP sentetik kağıt pazar payının en büyük bölümünü elinde tutacak gibi görünüyor. Artan kentleşme, artan nüfus ve iyileşen yaşam standartlarının pazar büyümesine katkıda bulunması bekleniyor. Ek olarak, gıda ambalaj endüstrisinde artan ürün penetrasyonunun pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın ikinci sırada yer alması ve küresel pazarda büyük bir paya sahip olması bekleniyor. Toksik olmayan, çevre dostu ambalajların artan farkındalığı ve benimsenmesi ile paketlenmiş ve donmuş gıdalara yönelik artan talebin pazar büyümesini hızlandırması muhtemeldir.

Avrupa’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olması muhtemeldir. Devasa bir üretim merkezinin varlığının pazar büyümesini teşvik etmesi bekleniyor.

Yükselen yeniliklerin ve uygun hükümet düzenlemelerinin, Orta Doğu ve Afrika’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme kaydetmesine yardımcı olması bekleniyor.

Latin Amerika’nın sağlam bir üretim tabanının olmaması nedeniyle yavaş bir büyümeye tanık olması bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Ar-Ge Faaliyetlerini Genişletmeye ve Yeni Ürünler Başlatmaya Odaklanıyor

Oldukça konsolide edilmiş pazar, küresel ve bölgesel seviyelerde faaliyet gösteren büyük oyunculardan oluşmaktadır. Küresel pazarda sınırlı sayıda oyuncunun bulunması nedeniyle pazarda sert bir rekabet yaşanmaktadır. Bu oyuncular, pazara yeni ürünler ve yenilikler getirmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerini genişletmeyi vurgulamaktadır. Ayrıca ortaklıklar, birleşmeler, genişlemeler, işbirlikleri vb. yoluyla stratejik olarak büyümeye odaklanıyorlar. Örneğin, Agfa-Gevaert Group, SYNAPS adlı tescilli ticari markası altında sentetik kağıt satmak için Ocak 2019’da Fujitex Co. Ltd. ile işbirliği yaptı.

Sektörel Gelişmeler-

 • Mayıs 2021: Cosmo Films yeni, yırtılmaz, opak sentetik kağıdı piyasaya sürdü. Ürün, sarkan uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Küresel PP Sentetik Kağıtlar Pazarındaki Anahtar Oyuncular:

 • HuanYuan Plastik Film
 • DEP Ltd.
 • PPG Endüstrileri
 • O orada
 • Nan Ya Plastik
 • HOP Endüstrileri
 • Fantastik
 • Taghleef Endüstrileri
 • Amerikan Profol
 • YİDU Grubu
 • Jining Koşu Kağıdı
 • Şanghay Zhizheng
 • Kozmo Filmler

İlgili Haberleri Okuyun:

www.paperpage.in/read-blog/112928

www.promorapid.com/post/541548_the-worldwide-wax-market-size-is-set-to-acquire-force-from-their-rising-use-in-m.html

www.vevioz.com/post/296042_the-worldwide-wax-market-size-is-set-to-acquire-force-from-their-rising-use-in-m.html

www.emazoo.com/posts/338998

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter