Küresel prekast beton pazar büyüklüğünün 2028 yılına kadar 159,85 milyar ABD dolarına ulaşarak önemli bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, Prefabrik Beton Pazarı, 2021-2028 ” başlıklı raporunda , pazarın 2020 yılında 114,78 milyar ABD doları olduğunu belirtiyor. ve 2021 ile 2028 arasında %4,4’lük bir CAGR sergilemesi muhtemeldir. Hızlı şehirleşmenin, artan nüfus oranıyla birleştiğinde, ürünün küresel olarak benimsenmesini desteklemesi bekleniyor. Ulusal İstatistik Bürosu’na (NBS) göre, Çin’deki anakara bölgelerinde yaklaşık 901,99 milyon insan yaşıyor ve bu da ülkedeki toplam nüfusun %63,89’undan fazlasını oluşturuyor.

Küresel pandeminin yaygın etkisi, COVID-19, benzeri görülmemiş kayıplarla karşı karşıya olan birkaç ekonomide hissedildi. Devlet kurumları tarafından açıklanan kilitlenme nedeniyle, bazı endüstriler sınırlı operasyonel faaliyetlerle durma noktasına geldi. Bununla birlikte, hükümetin ve endüstrilerin ortak çabası, ekonomiyi tekrar rayına oturtacak ve endüstriyel faaliyetlerin yeniden başlamasına yardımcı olacaktır.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/precast-concrete-market-103301

 

Prekast Beton Pazarında Faaliyet Gösteren İlk 10 Firma Listesi :

 • Boral (Avustralya)
 • LafargeHolcim (İsviçre)
 • Körfez Prekast (BAE)
 • Olson Prekast Şirketi (ABD)
 • Larsen & Toubro Limited (Hindistan)
 • CEMEX (Meksika)
 • Forterra (ABD)
 • Tindall Şirketi (ABD)
 • Spancrete (ABD)
 • Elementbau Osthessen GmbH & Co., ELO KG (Almanya)
 • Bouygues İnşaat (Fransa)
 • Balfour Beatty (İngiltere)
 • Oldcastle Prekast (ABD)
 • Diğer Önemli Oyuncular

Pazar Segmentasyonu

Ürün türüne göre pazar, yapı bileşenleri, nakliye, su ve atık işleme ve diğerlerine bölünmüştür. Nihai kullanım temelinde, pazar konut ve konut dışı olarak ikiye ayrılır.

Nihai kullanım bazında, konut segmenti, 2020’de yaklaşık %37,7’lik bir küresel prekast beton pazar payına sahipti. Segmentin, gayrimenkul geliştirmeye yönelik talebi artırması muhtemel olan artan yatırımla desteklenen üstel bir büyüme yaşaması bekleniyor. ürün dünya çapında.

Son olarak, bölge bazında pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya ayrılmıştır.

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin niteliksel ve niceliksel analizini içerir. Ek olarak, rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizlere ilişkin görüşler sağlar. 2021 ve 2028 yılları arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler tanıtmak ve işbirliği yapmak için önde gelen şirketleri ve onlar tarafından stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir.

Ayrıca, araştırma analisti, tahmin döneminde pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi çıkarmak için SWOT ve PESTEL analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeye Yardımcı Olan Hızlı Şehirleşme

Küresel olarak gelişen yaşam standardı, kalite odaklı ve insan merkezli tesislere olan talebin artmasına neden oldu. Hızlı kentleşme, hem konut hem de konut dışı kuruluşların önemli ölçüde gelişmesine yol açmıştır.

Ayrıca, daha iyi iş olanakları için kırsal alanlardan kentsel yerlere çok sayıda kitle göç etmektedir. Havaalanları, alışveriş merkezleri, spor kompleksleri ve ticari alanlar gibi son teknoloji altyapılarla donatılmış akıllı şehirlerin hızlı büyümesinin, ürüne olan talebi artırması bekleniyor. Ayrıca, dünya genelinde artan nüfus oranının, tahmin süresi boyunca küresel prekast beton pazarının büyümesine katkıda bulunması bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/precast-concrete-market-103301

 

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya-Pasifik – Bölge 2020’de 46,43 milyar ABD doları seviyesindeydi. Hindistan ve Çin gibi ülkelerdeki büyük nüfus nedeniyle pazarın derin bir büyüme yaşaması bekleniyor. Bu, bölgede gelişmiş prekast beton ürünlerinin benimsenmesini teşvik eden konut sektörlerinin muazzam gelişimine de yol açıyor.

Avrupa – Bölgedeki pazarın öngörülebilir gelecekte önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu, 2021 ve 2028 yılları arasında altyapı ve konut dışı sektör geliştirme faaliyetleri için yenilikçi prekast beton ürünlere olan yüksek talep gibi faktörlere bağlanabilir.

REKABETÇİ PEYZAJ

Endüstri Rekabetini Yoğunlaştırmak için Kilit Oyuncular Arasında Ortaklıklar

Küresel pazar, konumlarını korumaya ve rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmeye çalışan büyük şirketlerin varlığı ile konsolide olmaktadır. Bunu, ürün portföylerini genişletmek için diğer şirketlerle ortaklık kurmaya odaklanarak yapıyorlar. Ek olarak, diğer kilit oyuncular, pazar rekabetini yoğunlaştırmak ve tahmin süresi boyunca kaleleri korumak için organik ve inorganik stratejiler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

 • Ocak 2019 – LafargeHolcim, Almanya’da yerleşik Alfons Greten Betonwerk’in hazır beton ve prekast işletmelerini satın aldığını duyurdu. Satın almanın, ülkenin kazançlı pazarındaki konumunu güçlendirmeye yardımcı olması bekleniyor.

İlgili Haberleri Okuyun:

Metal Elyaf Pazar Büyüklüğü

Metal Elyaf Pazar Payı

Metal Elyaf Pazar Büyümesi

Metal Elyaf Pazar Tahmini

Metal Elyaf Pazar Analizi

Metal Elyaf Pazar Fırsatları

Metal Elyaf Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter