Küresel Stiren-Bütadien-Stiren blok kopolimer pazar büyüklüğünün, yapıştırıcı uygulamalarından artan talep nedeniyle öngörülebilir gelecekte önemli ölçüde büyümesi beklenmektedir. Bu bilgiler Fortune Business Insights’ın ” Stiren-Bütadien-Stiren Blok Kopolimer Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda yayınlanmaktadır . Hem kauçuk hem de polimer özelliklerine sahip olduğundan, stiren-bütadien-stiren talebi artıyor. Polibütadien ise esneklik sağlarken, stiren-bütadien-stiren dayanıklılık ve mukavemet sağlar. Pazar için küresel talebi yönlendiren bir başka yön, elektrikli ve elektronik cihazlar, ayakkabı tabanları ve diğerleri gibi sektörlerdeki geniş uygulama yelpazesidir. 

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/styrene-butadiene-styrene-block-copolymer-market-104919

 

Pazar Segmentasyonu

Stiren-Bütadien-Stiren blok kopolimer pazarı, türüne göre termoplastik elastomerler, polibütadien kauçuğu, stiren bütadien kauçuğu, stiren bütadien stiren kauçuğu ve diğerlerine ayrılmıştır. Son kullanıcı endüstrisine göre pazar, otomobil, elektronik, tıp, inşaat, endüstriyel ve diğerlerine bölünmüştür. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neleri İçeriyor?

Rapor, karlılık, tüm yapı ve ölçek hakkında bir fikir sunar. Ayrıca sürücüleri ve kısıtlamaları inceler ve pazara yönelik tüm potansiyel tehditleri dikkate alır. Pazar bölümlerinin kritik analizi, tahmin analizi ve uzman görüşleri rapora stratejik olarak dahil edilir. Pazar uzmanları tarafından yürütülen araştırmaya bölgesel analiz, pazar bölümlendirme, sektör gelişmeleri ve kilit oyuncular dahil olmak üzere geniş bir veri yelpazesi dahildir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Desteklemek İçin Ürün Uygulamasında Yenilikler

Ayakkabı sektöründe terlik, ayakkabı tabanı, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı ve diğer ürünlerin yapımında artan stiren-bütadien-stiren kullanımı, stiren-bütadien-stiren için küresel pazara yön veriyor. Küresel pazarda Stiren-Bütadien-Stiren blok kopolimer pazarının büyümesi için bir başka faktör de günlük ve spor ayakkabılara yönelik artan taleptir.

Ayrıca, Endonezya, Hindistan, Çin ve Tayland gibi Asya ülkelerinde inşaat faaliyetleri, özellikle konut amaçlı Stiren-Bütadien-Stiren blok kopolimer talebinin artması ve kullanıcılar arasında artan kişisel harcanabilir gelir, büyüme potansiyeli yaratmaktadır. Market.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/styrene-butadiene-styrene-block-copolymer-market-104919

 

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’te Büyümeyi Destekleyecek Tıbbi Uygulamalara Yönelik Yaygın Talep

Asya-pasifik’in tahmin zaman çizelgesinde önemli bir Stiren-Bütadien-Stiren Blok Kopolimer pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu ürünün tıbbi uygulaması bu bölgede popülerlik kazanıyor ve bu da bu bölgedeki büyümeden sorumlu.

Kuzey Amerika’nın artan elektronik talebi nedeniyle öngörülebilir gelecekte önemli bir pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu bölgede elektronik kullanan tüketici sayısının fazla olması ve elektronik devlerinin bu bölgede bulunması piyasayı hareketlendirecek.

Rekabetçi Peyzaj

Dağıtım Kapasitelerini Genişletmeye Odaklanacak Kilit Oyuncular

Pazarın kilit oyuncuları, bu ürün için tüketici tabanlarını genişletmeye odaklanmış durumda. Bu üründen elde edilen gelir önemli ancak daha da büyümek için büyük fırsatlara sahip. Stiren-Bütadien-Stiren Blok Kopolimer’in sağlık sektöründe artan kullanımıyla birlikte, önde gelen şirketler bu ürünün başka alternatif kullanımlarını aramaktadır. Bu ürünün çeşitli düzenleyici senaryoları, üreticiler ve ürünün üretilmesinin çevresel etkisi için de endişe yaratmaktadır. Buna rağmen, pazar ortaklık, birleşme satın alma, işbirliği, ürün lansmanları ve diğerleri ile gelişiyor.

Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

 

  • Polimerler Avrupa
  • BASF
  • Eastman Kimya şirketi
  • Sinopec Balyalama Şirketi ShenZhen Yanshan
  • Kraton Performans Polimerleri
  • Çin Ulusal Petrol
  • Dexco Polimerleri

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/styrene-butadiene-styrene-block-copolymer-market-104919

 

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter