Fortune Business Insights , “ Set Screw Market, 2021-2028” başlıklı raporunda, otomotiv endüstrisindeki artan vidalı vida talebi nedeniyle küresel vidalı vida pazarının önemli kazanımlar elde etmesi planlanıyor .

Ayar vidası, bir cismi başka bir cisme veya başka bir cisme tutturmak için genellikle cıvata gerektirmeden kullanılabilen bir vida türüdür. Ayar vidalarının çoğunun başı yoktur. Bu nedenle, bir altıgen anahtar kullanılarak gömme bir soket sürücüsü aracılığıyla sıkılırlar. Hindistan, Japonya, Almanya, Fransa ve diğerleri gibi ülkelerde artan sayıda otomotiv imalat şirketi nedeniyle, dünya genelinde otomotiv endüstrisinde ayar vidalarına yönelik artan bir talep olmuştur. Bu, bu pazarın büyümesini sağlayan çok önemli bir faktördür.

Ancak, hammadde fiyatlarındaki dalgalanma ve kilit şirketler arasındaki yüksek rekabetin bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin ediliyor.

COVID-19 Etkisi:

COVID-19 salgını dünya çapındaki tüm işletmeleri ve ekonomileri büyük ölçüde etkiledi. Bu pazardaki çeşitli bölgelerde araç üretiminin azalması nedeniyle bu pandemi sırasında ayar vidasına olan talep de düştü.

Pazar Segmentasyonu:

Malzeme bazında, bu pazar çelik, bakır, alüminyum ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Uygulamaya göre pazar, otomotiv endüstrisi, makine endüstrisi, inşaat endüstrisi, MRO ve diğerlerine bölünmüştür. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da toplanmıştır.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/set-screw-market-104243

Öne Çıkanlar/Özet:

Bu araştırma raporu, pazarın büyümesiyle ilgili itici faktörler, kısıtlamalar ve eğilimler hakkında derinlemesine bir çalışma sunar. Ayrıca bu rapor, pazar bölümlerinin ve pazardaki bölgesel gelişmelerin ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar. Ayrıca bu rapor, önde gelen oyuncular tarafından pazar konumlarını artırmak için benimsenen stratejilerin kapsamlı bir analizini de içermektedir.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Dünya Çapında Pazarı Artıracak Konut ve Ticari Bina Sayısının Artması

Vida pazarında birçok bölgede gayrimenkul sektörüne yönelik yatırımlar artmaktadır. Bu nedenle, dünya çapında artan konut ve ticari bina sayısı, ayar vidasına olan talebin artmasına neden olmuştur. Bu, tahmin döneminde bu pazarın büyümesinden sorumlu önemli bir faktördür.

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazarının Büyümesini Artırmak İçin Artan Elektrikli Araç Sayısı

Kuzey Amerika bölgesinin, bu bölgedeki artan elektrikli araç sayısı nedeniyle set vida pazar payında önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor.

Asya Pasifik bölgesinin otomotiv ayar vidasına yönelik artan tüketici tercihi nedeniyle bu pazarda hızla büyümesi bekleniyor.

İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve diğerleri gibi ülkelerde artan sayıda otomobil üreticisi şirket nedeniyle Avrupa’nın bu pazarda istikrarlı bir şekilde büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Beslemek için Kilit Oyuncular Tarafından Yenilikçi Araba Modellerinin Üretiminin Artırılması

The prominent companies in the set screw market are focusing on the increasing production of cars with different designs and powerful engines in order to increase the fuel efficiency and reduce air pollution. This has resulted in the increasing competition among key companies which will help them to diversify their business portfolio and widen their business horizons.

Inquiry before buying:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/set-screw-market-104243

Industry Development:

April 2017: Acument Global Technologies, a subsidiary of Fontana Gruppo, has launched a new range of safe fasteners under the brand name TechniCleanTM. These fasteners are created to maintain hygiene rates that are higher than those of traditional fasteners.

List of Key Players Covered in the Set Screw Market Report:

  • Acument Global Technologies
  • Arconic
  • Big Bolt Nut
  • Ciser Fasteners
  • Cooper & Turner Ltd.
  • Dokka Fasteners Inc.
  • Lisi SA
  • Marmon Group
  • Nitto Seiko Co. Ltd.
  • Ogland Group Holding AS

 

Related Posts:

corosocial.com/read-blog/162382

lyfepal.com/posts/81575

justchatting.mn.co/posts/27264607

talknchat.net/post/9499_the-global-wax-market-size-is-set-to-gain-impetus-from-their-increasing-usage-in.html

www.homify.co.uk/ideabooks/9021118/wax-market-astonishing-growth-observe-the-latest-development-and-precise-outlook-2027-with-top-leading-players

trumpbookusa.com/posts/573079

www.paperpage.in/read-blog/112928

www.promorapid.com/post/541548_the-worldwide-wax-market-size-is-set-to-acquire-force-from-their-rising-use-in-m.html

www.vevioz.com/post/296042_the-worldwide-wax-market-size-is-set-to-acquire-force-from-their-rising-use-in-m.html

 

About Us:

Fortune Business Insights™ offers expert corporate analysis and accurate data, helping organizations of all sizes make timely decisions. We tailor innovative solutions for our clients, assisting them to address challenges distinct to their businesses. Our goal is to empower our clients with holistic market intelligence, giving a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Survey No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, India.
Phone:
US: +1 424 253 0390
UK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
Email[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar