Fortune Business Insights, “ Yem Bağlayıcıları Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Ürüne Göre (Jelatin, Buğday Gluteni, Üre ) başlıklı bir raporda, pelet şeklindeki hayvan yemi için önemli talebin pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesinin beklendiğini belirtiyor. -formaldehit, Polimetilolkarbamid, Kil, Diğerleri), Doğaya Göre (Doğal, Sentetik), Hayvan Türüne Göre (Geviş getirenler, Kümes Hayvanları, Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Domuz, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.” Artan yüksek kaliteli et tüketiminin pazar üzerinde olağanüstü bir etkisi olabilir.

Koronavirüs olayı, dünya genelinde birçok endüstride devasa kayıplara neden oldu. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı ilan etti. Bu tür planlar, üretim ve tedarik zincirinde rahatsızlıklara neden oldu. Ancak zamanla ve kararlılıkla bu zorlu zamanla mücadele edip normale dönebileceğiz. İyi revize edilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi almasına yardımcı olacak ve buna göre gerekli stratejileri benimseyebileceksiniz.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/feed-binders-market-103203

Yem bağlayıcıları pazarına ilişkin rapor şu özelliklere sahiptir:

 • Pazarın kapsamlı çalışması
 • Tanınmış oyuncular hakkında temel bilgiler
 • Pazardaki ana bölgeler
 • Anahtar itici güçler ve trendler
 • önemli gelişme

Pazar Sürücüsü :

Büyümeye Yardımcı Olması İçin Proteinden Zengin Diyetlere Yönelik Artan Eğilim

Protein açısından zengin besin değeri nedeniyle sağlık bilincine sahip tüketiciler arasında artan et talebinin, tahmin döneminde pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Hayvan sağlığı ve refahına yönelik artan eğilim, pazar büyümesini daha da yükseltebilir. Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü’ne (FAO) göre, kişi başına küresel yıllık et tüketiminin 2025 yılına kadar 35,3 kg perakende ağırlık eşdeğerine (rwe) ulaşacağı tahmin ediliyor. Et ve et ürünleri, yumurtalar da dahil olmak üzere hayvansal bazlı ürünlere yönelik yoğun talep, pazarın sağlıklı büyümesini teşvik edebilir. Ayrıca, hayvan yemi üretimi sırasında besleyici yem bağlayıcılarının artan kullanımı, pazarın büyümesine olumlu katkıda bulunabilir. Ayrıca,

Bununla birlikte, bağlayıcıların yüksek fiyatının hayvan yemi fiyatını engellemesi ve bunun da pazarın gelişmesini engelleyebilmesi beklenmektedir.

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Teşvik Etmek için Su Ürünleri Endüstrisini Yükseltmek

Artan su ürünleri endüstrisi nedeniyle küresel pazarda en büyük payı Kuzey Amerika pazarının oluşturması bekleniyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki hükümet desteğiyle birlikte gelişen su ürünleri endüstrisi, bölgedeki büyümeyi artırması beklenen faktörlerdir. Örneğin, Ticaret Bakanlığı, sürdürülebilir bir su ürünleri endüstrisinin gelişimini desteklemek için bir su ürünleri politikası başlattı. Asya Pasifik’in artan kümes hayvanları ve geviş getiren hayvanların üretimi nedeniyle tahmin döneminde radikal bir şekilde gelişmesi bekleniyor. Hayvan sağlığına ilişkin artan endişelerin kaliteli yem talebini artırması ve bunun da pazarın genişlemesini sağlaması bekleniyor. Hayvan yemi üretiminde besleyici yem bağlayıcılarının artan kullanımının Asya Pasifik’teki büyümeyi daha da artırması bekleniyor.

Rapor, Yem Bağlayıcı Pazarındaki Ana Şirketleri Listeliyor:

 • FMC Şirketi
 • Okçu Daniels Midland Şirketi
 • DuPont
 • Darling Malzemeler Inc.
 • Borregaard ASA
 • Roket Kardeşler
 • Gelita AG
 • CP Kelco Inc.
 • Emsland Starke GmbH
 • UA’sı var

Satın Almadan Önce Soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/feed-binders-market-103203

Anahtar Geliştirme :

Şubat 2020 : Toronto merkezli Cra-Vac şirketi, yeni helal pelet bağlayıcısının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirket, yem ve peletlerde kullanılmak üzere yem katkı maddeleri ve bağlayıcıların üretimine aktif olarak odaklanmıştır. 

Ağustos 2019 : Pestell Group, Verus Animal Nutrition ve Pro-Ag ürünlerini satın almak için bir anlaşma imzaladı. Pro-Ag, yem katkı maddeleri, hayvan sağlığı ürünleri ve yem katkı maddeleri tedarikçisidir.

İlgili Haberleri Okuyun:

trumpbookusa.com/posts/572737

www.globhy.com/post/18060_biopesticides-market-top-key-players-update-business-statistics-and-forecast-to.html

elitedolphin.com/post/16699_biopesticides-market-trends-by-fortune-business-insights-2029-the-global-biopest.html

www.rolonet.com/posts/126080

tokemonkey.com/post/84285_biopesticides-market-share-size-future-growth-and-segmental-analysis-by-2029-the.html

www.reusealways.com/post/235852_biopesticides-market-key-manufacturers-forecast-based-on-major-drivers-and-trend.html

gab.com/stevenolan011/posts/109042048271474847

lyfepal.com/posts/81383

penposh.com/posts/17173

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar