Küresel yumurta akı tozu pazarı, çeşitli endüstri sektörlerinde artan ürün uygulamalarından büyüme sağlayacaktır. Ürün Ar-Ge’sine yapılan artan yatırımlar, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi lehine ortaya çıkacaktır. Fortune Business Insights’ın “ Yumurta Beyaz Toz Pazar Büyüklüğü, Pay & Sektör Analizi, Uygulamaya Göre (Yiyecek ve İçecek, Diyet Takviyeleri, İlaçlar, Diğerleri (Hayvan Yemi, Kişisel Bakım ve Kozmetik ve Diğerleri)), Dağıtıma Göre Raporuna göre Channel (Çevrimiçi Perakende Mağazaları, Hipermarketler ve Süpermarketler, Özel Mağaza, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029 ”, pazar, dünya genelinde ürüne yönelik artan talepten faydalanacak.

Son zamanlarda ortaya çıkan koronavirüs salgını, büyük işletmeleri durma noktasına getirdi. Hastalığın hızla yayılması, hükümetleri sıkı önlemler almaya çağırdı. Seyahat yasakları nedeniyle, yumurta akı tozu işletmelerinin önümüzdeki yıllarda büyük bir darbe alması muhtemeldir. Rapor, Covid-19 pandemisinin küresel pazardaki etkisini içeriyor ve büyük şirketlerin bununla nasıl başa çıktığını tartışıyor.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/egg-white-powder-market-102483

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Yumurta akı, toplam yumurta ağırlığının yaklaşık %60’ını oluşturur. Yumurta akı tozu, yiyecek ve içecek endüstrisinde, özellikle tatlılar ve fırıncılık ürünlerinde çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Ürün daha uzun raf ömrüne sahiptir ve ‘kuru’ yapısı nedeniyle ticari mağaza ve perakende zincirlerinde satışa uygundur. Yumurta akı tozu zengin bir protein kaynağıdır ve dünya çapında tamamlayıcı ve sağlıklı gıdalarda kullanılmaktadır. Maddeyi, olumlu özelliklerine göre diğer gıda ürünlerine entegre etmek için çeşitli çabalar sarf edilmektedir. Bu tür Ar-Ge girişimlerine yönelik artan yatırımlar, önümüzdeki yıllarda toplam yumurta akı tozu pazar büyüklüğünde bir artış oluşturacaktır. Dünya çapında birçok büyük ölçekli şirketin varlığı da önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır.

Artan Şirket İşbirlikleri, Pazar Büyümesi İçin İyiye İşaret Edecek

Son zamanlarda, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörler yer almaktadır. Tüm faktörler arasında, artan şirket birleşme ve satın alma sayısı, pazar büyümesi üzerinde en yüksek etkiye sahip olmuştur. Yumurta akı tozunun olağanüstü özellikleri ve sağlığı iyileştirme yetenekleri sayesinde, birçok büyük ölçekli şirket, artan talebi en üst düzeye çıkarmak amacıyla birbirleriyle işbirliği yapmak istiyor. Temmuz 2017’de Srinivasa Group, Hy-line International ile stratejik bir işbirliğine girdiğini duyurdu. Bu işbirliği, küresel sahnede kanatlı ayak izlerini genişletmeyi ve ardından önümüzdeki yıllarda yüksek satış ve gelir elde etmeyi amaçlıyor. Bu ortaklık sayesinde şirket, Andhra Pradesh’te yumurta tozu üretim birimini de başlatacak.

Kuzey Amerika Dominant Ortaya Çıkacak; Diyet Alışkanlıklarının İyileştirilmesi Daha Geniş Bir Ürün Kabulüne Yol Açacaktır

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere beş ana bölgede devam eden pazar eğilimlerini analiz ediyor. Tüm bölgeler arasında Kuzey Amerika pazarının önümüzdeki yıllarda baskın hale geleceği tahmin ediliyor.  Artan laktoz intoleransı popülasyonu, bu bölgede daha geniş bir ürün tüketimine yol açacaktır. Ayrıca, değişen yaşam tarzı kalıpları tarafından yönlendirilen değişen beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı gıda ve takviyelerin tüketimi, bu bölgedeki pazarın büyümesi için iyiye işaret edecektir. Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde artan ürün talebi nedeniyle Avrupa pazarında da önemli bir büyüme yaşanacak.

Sektörel Gelişmeler:

Ekim 2018: Designer Protein, ABD, Totally Egg Protein Powder’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirket, bunun tüm yumurtanın hayati besinlerini içeren ilk protein tozu olduğunu iddia ediyor.

Analistle Konuş

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/egg-white-powder-market-102483

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar