Fortune Business Insights’ın  ” Helikopter Havacılık Yazılımları Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda, küresel helikopter havacılık yazılımı pazar boyutunun, çeşitli uygulamalarda helikopterlerin artan kullanımı nedeniyle sterlin  değerinde bir genişleme yaşayacağı öngörülüyor .

Havacılık yazılımları, havayollarına, havalimanlarına ve diğer havacılık hizmet sağlayıcılarına operasyonel destek sağlayan ve aynı zamanda hava yolu filolarını yöneten yazılımlardır. Helikopter, acil tıbbi hizmetler, mal taşımacılığı, petrol ve gaz, kurumsal hizmetler ve diğerleri gibi dünya çapında çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, bu pazarın büyümesinden sorumlu ana faktörlerden biri olan çok sayıda sektörden havacılık yazılımına yüksek talep var. Ayrıca, Nesnelerin İnterneti (IoT), Yapay Zeka (AI), bulut hizmetleri ve diğerleri gibi gelişmiş teknolojilerin havacılık yazılım hizmeti sağlayıcıları tarafından artan bir şekilde benimsenmesi, doğruluğun, güvenilirliğin ve performansın iyileştirilmesiyle sonuçlanmıştır. böyle bir yazılım. Bu da bu pazarın büyümesine katkıda bulunan önemli bir faktördür. Bununla birlikte, havacılık yazılımlarının donanım sistemleri ile konfigürasyon ve uyum eksikliğinin bu pazarın büyümesini sınırlayacağı öngörülmektedir.

Örnek Rapor İsteği PDF –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/helicopter-aeronautical-software-market-104076

Helikopter Havacılık Yazılımı Pazar Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Abaco Sistemleri A.Ş.
  • Aspen Aviyonik A.Ş.
  • Avidin Şirketi
  • BendixKing
  • L3Harris Teknolojileri A.Ş.
  • Sandia Havacılık ve Uzay Şirketi
  • ASB Sistem Özel Limited Şirketi
  • Campbell Bilimsel A.Ş.
  • Collins Havacılık
  • Dassault Sistemleri

COVID-19 Etkisi:

COVID-19 salgını, dünya çapında endüstriler ve işletmeler üzerinde ciddi bir etkiye sahip oldu. Ayrıca, artan tecrit kısıtlamaları ve sosyal mesafe normları nedeniyle, bu salgın sırasında helikopter havacılık yazılımına olan talep azaldı ve bu pazarın önde gelen şirketleri, tüm dünyada uygulanan seyahat kısıtlamaları nedeniyle büyük kayıplara uğradı ve bu da sektör için zorluklar yarattı. Bu pazardaki kilit şirketler.

Pazar Bölümlendirmesi:

Platform bazında bu pazar helikopter ve helikopter pistleri/heliportlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Uygulamaya bağlı olarak pazar, acil tıbbi hizmetler, ulaşım, arama ve kurtarma, petrol ve gaz, kurumsal hizmetler, iç güvenlik ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Sunulan ürünlere göre pazar, Elektronik Uçuş Görüntüsü (EFD) yazılımı, uygulama tabanlı yazılım, PC/Masaüstü yazılımı ve mobil yazılım olarak sınıflandırılmıştır. Nihai kullanıma göre pazar, özel işletmeci ve filo işletmecisi olmak üzere ikiye ayrılır. Coğrafya açısından, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve dünyanın geri kalanına bölünmüştür.

Öne Çıkanlar/Özet:

Bu rapor, pazarın çeşitli bölümlerinin ayrıntılı bir değerlendirmesinin yanı sıra pazar sürücülerinin, eğilimlerin ve kısıtlamaların derinlemesine bir analizini içerir. Buna ek olarak, piyasayı etkileyen bölgesel fırsatlara ilişkin değerli içgörüler de rapora dahil edilirken, aynı zamanda büyük piyasa oyuncularının ve onların baskın stratejilerinin bütüncül bir incelemesi de yer alıyor.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Pazarı Canlandırmak İçin Arama Kurtarma Operasyonlarında Helikopter Kullanımının Arttırılması

Helikopterler, doğal afetler sırasında arama kurtarma operasyonlarında veya bir savaş durumunda birliklerin güvenli yerlere kurtarılması için faydalı ulaşım aracı olarak görev yapabilir. Bu, bu pazarın büyümesinden sorumlu olan önemli itici faktörlerden biridir. Ayrıca helikopter havacılık yazılımı, pilotlara gerçek zamanlı bilgi sağlamada önemli bir rol oynamakta ve yazılımda biriken verilere dayalı raporların oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Bu, bu pazarın büyümesini yönlendirmesi öngörülen bir başka önemli nedendir.

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazar Büyümesini İlerlemek İçin Artan Helikopter Filosu Sayısı

ABD gibi ülkelerde artan helikopter filosu nedeniyle Kuzey Amerika bölgesinin helikopter havacılık yazılımları pazar payına hakim olması bekleniyor. Ayrıca, büyüyen BT endüstrisi ve havacılık yazılımlarının araştırma ve geliştirmesine yönelik artan harcamalar, bu bölgedeki bu pazarı beslemekten sorumludur.

Hindistan, Çin, Japonya ve diğerleri gibi ülkelerde artan helikopter operatörü sayısı nedeniyle Asya Pasifik bölgesinin bu pazarda hızla büyümesi öngörülüyor.

Helikopter operasyonları için yüksek kaliteli yazılımlar geliştirmeye yönelik artan araştırma faaliyetleri nedeniyle Avrupa’nın bu pazarda istikrarlı bir hızla büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Kilit Oyuncular Tarafından Rekabeti Arttırmak İçin Kullanıcı Dostu ve Güvenilir Havacılık Yazılımlarının Geliştirilmesi

Helikopter havacılık yazılımı pazarının önde gelen şirketleri, helikopter operasyonları sırasında pilotlara doğru veriler sağlayan, kullanıcı dostu ve güvenilir havacılık yazılımları geliştirmeye odaklanmaktadır. Bu, portföylerini çeşitlendirmelerine ve pazar konumlarını güçlendirmelerine yardımcı olacak kilit oyuncular arasında rekabetin artmasına neden oldu.

Endüstri Geliştirme:

Şubat 2020:  Honeywell International Inc., 8. aşama aviyonikleri piyasaya sürdü. Firma, Leonardo AW139’daki primus epik kokpiti, iz tabanlı sentetik görüş sistemi de dahil olmak üzere en son özelliklerle yükseltiyor.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/helicopter-aeronautical-software-market-104076

 

En Son Haber Bloglarını Okuyun –

Yer Destek Ekipmanları Pazar Büyüklüğü

Yer Destek Ekipmanları Pazar Payı

Yer Destek Ekipmanları Pazarının Büyümesi

Yer Destek Ekipmanları Pazar Tahmini

Yer Destek Ekipmanları Pazar Analizi

Yer Destek Ekipmanı Pazar Fırsatları

Yer Destek Ekipmanı Pazar Eğilimleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları