Fortune Business Insights ™  ‘ın ” Uçak Fırlatma Koltuğu  Pazarı, 2022-  2029”. Uçak fırlatma koltuğu, bir hava kazası meydana geldiğinde uçak pilotunu kurtarmak için tasarlanmış teknolojik olarak gelişmiş bir cihazdır. Dünya çapında uygun maliyetli uçak sistemlerine yönelik artan talep nedeniyle uçak fırlatma koltuklarına yönelik artan bir talep olmuştur. Bu, tahmin dönemi boyunca bu pazarın büyümesinden sorumlu olan önemli bir faktördür. Bununla birlikte, uçak fırlatma koltuklarının nispeten yüksek kurulum maliyetinin bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin edilmektedir.

Uçak Fırlatma Koltuğu Pazar Raporunda Kapsanan Kilit Oyuncuların Listesi:

Airborne Systems Inc.(ABD), Clarks Precision Machine & Tool (ABD), EDM Limited (Birleşik Krallık), Martin-Baker Aircraft Co. Ltd (Birleşik Krallık), RLC Group (Birleşik Krallık), NPP Zvezda, AO ( Rusya), RUAG (İsviçre), Survival Equipment Services Ltd.(Birleşik Krallık), United Technologies Corporation (ABD).

Örnek Rapor İsteği PDF –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/aircraft-ejection-seat-market-104872

Pazar Bölümlendirmesi:

Uyum temelinde, bu pazar line-fit ve retro-fit olarak kategorize edilir. Uçak tipine göre pazar, savaş uçakları ve eğitim uçakları olarak ikiye ayrılıyor. Koltuk tipine göre, pazar tekli koltuk ve ikiz koltuk olarak sınıflandırılır. Coğrafya açısından, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı’na bölünmüştür.

Öne Çıkanlar/Özet:

Bu araştırma raporu, pazarın büyümesini etkileyen itici faktörler, kısıtlamalar ve eğilimler hakkında derinlemesine bir çalışma sunar. Ayrıca bu rapor, pazar segmentlerinin ve pazardaki bölgesel gelişmelerin ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar. Ayrıca bu rapor, piyasa oyuncularının konumlarını güçlendirmek için benimsediği stratejilerin kapsamlı bir analizini de içermektedir.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Gelişmekte Olan Ülkelerin Pazarı Güçlendirmek İçin  Artan Savunma Bütçeleri 

Son yıllarda, Hindistan, Çin ve diğerleri gibi gelişmekte olan ülkeler, çeşitli savunma programları uygulayarak ve savunma ve askeri operasyonlardaki yatırımlarını artırarak savunma bütçelerini artırmaya odaklanıyorlar. Bu nedenle, bu pazarın büyümesine katkıda bulunan önemli bir faktördür.

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazar Büyümesini Desteklemek İçin Artan Havacılık ve Uzay Şirketi Sayısı 

Kuzey Amerika bölgesinin, ABD ve Kanada gibi ülkelerde artan havacılık ve savunma şirketi sayısı nedeniyle uçak fırlatma koltuğu pazar payında önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor.

Hindistan ve Çin gibi ülkelerden beşinci nesil savaş uçaklarına artan talep nedeniyle Asya Pasifik bölgesinin bu pazarda makul bir hızla büyüyeceği öngörülmektedir.

Rekabet Ortamı:

Kilit Oyuncular Tarafından Rekabeti Beslemek İçin Güvenilir Uçak Fırlatma Koltuklarının Geliştirilmesi

Uçak fırlatma koltuğu pazarındaki önde gelen şirketler, savaş ve hava kazası meydana geldiğinde faydalı olan güvenilir ve uygun maliyetli uçak fırlatma koltukları geliştirmeye odaklanıyor. Bu, kilit şirketler arasında portföylerini çeşitlendirmelerine ve pazar dayanaklarını güçlendirmelerine yardımcı olacak rekabetin artmasına neden oldu.

Endüstri Geliştirme:

Ekim 2020 : Collins Aerospace ve ABD Hava Kuvvetleri, ABD’nin savaş uçakları için sahadan fırlatma koltuğu sistemlerinin temini için 700 milyon ABD Doları değerinde bir sözleşme imzaladı. 15, F-16 ve F-22.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aircraft-ejection-seat-market-104872

 

En Son Haber Bloglarını Okuyun –

Yer Destek Ekipmanları Pazar Büyüklüğü

Yer Destek Ekipmanları Pazar Payı

Yer Destek Ekipmanları Pazarının Büyümesi

Yer Destek Ekipmanları Pazar Tahmini

Yer Destek Ekipmanları Pazar Analizi

Yer Destek Ekipmanı Pazar Fırsatları

Yer Destek Ekipmanı Pazar Eğilimleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları